💡 Vous versez plus que le plafond de la PLCI ? Ce supplément n'est, lui, pas déductible.Rappelez-vous aussi que ce que vous versez dans une PLCI est bloqué jusqu'à l'âge de la pension. Si vous pouvez mettre de côté plus que ces 3 302,77 euros pour votre pension, vous avez intérêt à réfléchir à :
Auteur - Valesca Wilms
Valesca est Content Manager chez Accountable Belgique. Elle écrit sur le statut de freelance, le travail indépendant et la fiscalité, en s'appuyant sur sa propre expérience de freelance.
Qui est Valesca ?Merci pour votre avis !
Utile
En tant qu’indépendant en Belgique, vous êtes soumis à l’impôt des personnes physiques d...
Lire plusÀ partir de 2026, tous les indépendants belges devront envoyer leurs factures dans un format élec...
Lire plusQuand vous effectuez des transactions avec un client à l’étranger – qu’il s&rsqu...
Lire plusréponse prompte, explications claires
Camelia Bonte
Snel de bug doorgegeven aan het IT team en extra follow-up vragen om de exacte fout te vinden!
Martijn Driesen
In de app was het voor mij niet meteen duidelijk. Daarom waardeerde ik het enorm dat Anouar zelf het initiatief nam om mij even telefonisch te contacteren. Omdat alles nog nieuw is, voelt het soms overweldigend en kost het extra tijd en energie om alles zelf uit te zoeken. Zeker als zelfstandige combineer je dit met heel wat andere verantwoordelijkheden, zoals het gezin en het huishouden. Des te meer wil ik benadrukken dat ik zeer tevreden ben over de professionele en betrokken aanpak van Anouar. Met dank en vriendelijke groeten, Wanisanga
Wanisanga Msiska
Het was super.
Maria Adelaida Uribe Trujillo
Accountable is zeer handig in gebruik en telkens ik met vragen zit antwoorden de belastingscoaches snel en zeer uitgebreid. Mijn vraag is dan ook telkens opnieuw beantwoord.
Fraukje Vanrompay
Parfait. Merci
Anonyme
Heel duidelijk en uitgebreid platform, veel informatie voor starters beschikbaar die mooi verwijst naar waar het platform mee kan helpen.
Kristof Buts
Je krijgt altijd het juiste antwoord op jou vragen. De medewerkers helpen jou altijd waar nodig. Opvolging is hun standaard! Gewoon top!
Seppe Fabry
Ik ben nog maar net zelfstandig en begrijp nog niet alles, waardoor mijn vragen soms wat “dom” kunnen overkomen. Toch nam Anouar echt de tijd om alles tot in detail uit te leggen. Zelfs wanneer ik een foute term gebruikte, legde hij meteen uit waarom dat zo was, ook al ging mijn vraag daar eigenlijk niet over. Daardoor heb ik zelfs méér bijgeleerd dan ik oorspronkelijk vroeg. Hij was super vriendelijk, antwoordde razendsnel, en binnen een uurtje was alles opgelost. Hij stuurde zelfs screenshots met uitleg en linkte relevante artikels. Echt fantastische hulp van Anouar, enorm bedankt!
Tedi Ivanova
Magamed heeft me super geholpen met alle vragen die ik had, in maart neem ik zeker verder contact op voor verdere aanpassing maar alle vragen die ik had werden perfect uitgelegd naar me!
Brian Masschelein